Portatif Bez Dolap, Bez Gardrop veya Fermuarlı Elbise Dolabı

İnsan, hayatının bir evresinde mutlaka portatif bez dolap kullanıyor. Tam 1 yıl önce başlayan bez gardrop maceramız hız kesmeden devam ediyor. Ekose kumaşlı dolaplar, impertex kumaşlı dolaplar, duralit, raf, galvanizli boru vb. terimleri anlamaya çalışırken bir yılın ardından piyasada ses getireceğine inandığımız yeni model portatif bez dolapların üretimine başladık. 

İnternetin gücüne inanan her yeni girişimci gibi fiziksel pazarlamanın ağırlığından kurtulmak için değişik yöntemler geliştirdik.  Önceden fiyat odaklı piyasayla rekabet edebilmek icin ucuz ürünler sunmaya calışıyorduk, şimdi ürünlerimizi kaliteden ödün vermeden ve yenilikçi bir anlayış ile üretiyoruz.

Önceleri pazarlamacıların isteğine göre ürünler üretirken şimdi internet kullanıcıların etkileşimlerinden aldığımız ilhamlarla yepyeni modeller geliştirdik. www.hepsiburada.comwww.portatifbezdolap.com , www.bezgardrop.com , www.gittigidiyor.com gibi e-ticaret sitelerinden satışa sunduğumuz ürünler Beyza ve Kayserimall isimleri altında bulunabilir.

Şeffaf bez dolap, beyaz bez dolap, kırmızı bez dolap, bej bez dolap, siyah bez dolap, lacivert bez dolap ürettiğimiz başlıca bez dolaplardan. Bir de öyle bir ürünümüz varki çok fazla hareket eden ve yanlarında sürekli bez dolap taşıyanların kullanabilmeleri için “çantalı bez dolap” modeli.

Kurumların kurumsal kimliklerine uygun, logo baskılı veya özel tasarım baskılı bez dolapları da unutmadık. İnşaat firmaları, oteller, çalışanların dolap ihtiyaçları için bez dolabı tercih eden tüm kurumlara özel dolap imal edebilmekteyiz. Kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda da özel tasarımlarla bez dolap üretiyoruz. Amacımız çok dolap üretmek değil, amacımız kaliteli, akılda kalıcı, müşterinin beğeniyle kullanabileceği değerli bir ürün ortaya koymak.

Savaşlar, depremler vb. afetler sonucu oluşturulan çadırkentlerde de önemli bir yeri olan bez dolabı Türkiye’nin birçok iline ulaştırdık.

Bekar evleri, öğrenci evleri, yurtlar – pansiyonlar, oteller, inşaat firmaları… Size özel bir ürünümüz mutlaka var…

www.portatifbezdolap.com sitemiz Google’ın önderliğinde kurulan “işiniz internette” projesi kapsamında başarı hikayesi yayınlanarak ödüllendirilmiştir. http://www.isinizinternette.com.tr/basarigalerisi adresinden Portatif Bez Dolap başarı hikayesini okuyabilirsiniz.

Bookmark and Share

Bir Cevap Yazın